Хто я такий

Привіт всім! Мене звати Макс. В середині 2000-их я з батьками переїхав жити в США, а саме в місто Нью-Йорк. Тут я відучився і випустився з місцевої школи. А також завершив вищу освіту в Brooklyn College of CUNY зі ступінем магістра з інформатики. Свою кар’єру розпочав ще в університеті працюючи над роботехнічним проектом у дослідницькій лабораторії професора (платформа для зграйного інтелекту). Згодом я мав можливість попрацювати розробником дистрибованої системи для обробки ринкових даних в Citigroup. Нині я працюю як розробник новітньої високошвидкісної платформи для торгів цінними паперами в BGC Partners.

Про мої американські пригоди та враження читайте в публікаціях на цьому блозі, які я буду поповнювати та оновлювати.

10 коментарів до “Хто я такий

  1. DON BASS

    Макс привіт!
    Цікаво читати про твоє життя, маєш світлу голову і легку руку.
    В свій час я теж ще малим залишив Батьківщину.
    Правда попав в інший бік – у Росію.
    То був надзвичайний час, новий світ і люди з не звичним світоглядом.
    Сповнений нових вражень я писав довжелезні листи друзям дитинства.
    Напиши ще про те як ти по прибуттю в штати знаходив порозуміння в колі ровесників, та й взагалі вживався в новому середовищі, бо трохи наївне враження складається від американських фільмів про школу, де “мочать” емігрантів.

  2. Мар'ян

    Привіт, у мене є до вас пропозиція про співпрацю, чи вас таке цікавить?

  3. Вікторія

    Привіт Макс. Дуже приємно що я знайшла цю сторінку. Мені дуже цікаво читати твої випадки та переживання тому що я також Українська іммігрантка, і сама мала не мало випадків у житті. Живу я в штаті Washington майже 10 років.
    Дуже було б цікаво більше взнати про твоє життя в Україні, де жив, чому іммігрірував.

  4. Володимир Нагорняк

    Добрий день,Максе! Якщо це не зовсім для тебе,то величезна просьба: допоможи сконтактуватися з тими українцями,кому це може бути цікаво. Чверть століття з власного життя я витратив на підходи до “філософії майбутнього”(В.Литвин) – філософії ціленаправленого інакомислія (розділ “Камо грядеші” з сайту “Идароп”). Сама “Камо грядеші” друкувалася на кількох українських порталах,але до обговорення так і не дійшла.
    Допоможи!!!

  5. Andriy Kanyuka

    Привіт, Макс!
    Твій блог є дуже інтересним! багато захоплюючих історій)
    бачу ти цікава і енергійна людина! так тримати)

  6. Катя

    Привіт, Макс!
    Справі добре, що натрапила на твій блог. Тому що судячи з того, що ти розповідаєш про навчання в Америці, на Україні я б такого напевно ні від кого не дізналася. І маю до тебе декілька питань (вже вибач мені за настирливість): я закінчила тут (в Україні) університет. Думаю в скорім часі виїхати до США. Скажи: чи американці визнають наші укр.дипломи і чи наша освіта там чогось вартує (я в тому плані, чи можна знайти хорошу роботу). Чи треба все одно доучуватися у них? Thank you

  7. Amarok

    @Катя
    Привіт!
    Так американці визнають наші дипломи. Можна зробити евалюацію.
    Ось сайт, де займаються евалюацією дипломів та інших документів: http://www.trustfortecorp.com/.
    Проте питання щодо доучування залежить від спеціальності: лікар, програміст, юрист тощо.

  8. Катя

    Спасибі за таку швидку відповідь/дану інформацію/корисний лінк. Успіхів тобі і вірних друзів!

  9. Сповіщення: Діалог до огляду – 46 | PlanetUA

  10. Вікторія

    Привіт Макс. Мене звати Вікторія. Сьогодні я шукала в неті інформацію про Нью-Йорк і випадково натрапила на твій сайт. Мене найбільше цікавить ким в більшості там працюють українці, їх рівень життя. Чи можливо там не маючи нікого достойно влаштуватися?
    Я навіть не можу уявити собі таке гіганське місто. Я чула, що зачасту корінні жителі роками не виїжають нікуди з нього. Ще начиталася різних жахів від росіян, один з них писав що одному його знайомому страшенно пощастило, бо він влаштувався барменом в готель Манхеттена. Невже професія бармен найвища з професій, які доступні емігранту?
    Мене цікавить твоя думка.

Коментарі закриті.